Każde dziecko myśli inaczej

Lanna Nakone

Każda pociecha rozwija się inaczej!Jak wychowywać Pracusia, a jak WrażliwcaaJak pomóc w nauce wzrokowcowi, a jak kinestetykowiaJak zaplanować weekend z introwertykiem, a jak z ekstrawertykiema * testy psychologiczne * historie z życia rodziców * nowinki naukowe na temat działania mózgu * od ułożenia rzeczy w dziecięcej szafie po wybór szkoły * propozycje zabawDlaczego Twoje dziecko dużo gestykuluje i mówi za szybkoa Czemu obawia się tłumu i ukrywa swoje problemya z jakiego powodu kolekcjonuje mnóstwo niepotrzebnych przedmiotówa Niezależnie od tego, czy rozwój Twojego dziecka przebiega w sposób harmonijny, czy niektóre jego zachowania wydają Ci się niewłaściwe lub niezrozumiałe, przeczytaj ten doskonały poradnik psychologiczny. Sprawdź, jakie są mocne i słabe strony Twojej pociechy i w zależności od wyniku testów zaplanuj życie rodzinne. Porady autorki są niezwykle wszechstronne a dotyczą wyboru zabawek i miejsca na wypoczynek, podziału obowiązków w rodzinie, chwalenia dziecka, wspierania rozwoju intelektualnego i emocjonalnego… Jeśli masz więcej niż jedno dziecko, zobacz, jak stworzyć miłą atmosferę w domu a to możliwe nawet wtedy, gdy Twój syn jest solidnym Pracusiem, a córka a roztrzepaną Wizjonerką!