Wszystkie wpisy, których autorem jest master

Kontakt z sekretariatem
poniedziałek 9:00-17:00
wtorek- piątek 8:00-16:00

(22)277-21-18 lub

Telefony do przedszkola:

(22) 277-21-20 Dyrektor
(22) 277-21-17 z-ca Dyrektora
(22) 277-21-19 Intendent

Przedszkole od 01.09.2020r. będzie otwarte

w godzinach: 7:00-17:30

Szanowni Państwo,

W trosce o wszystkie dzieci oraz pracowników Przedszkola proszę o
konsekwentne stosowanie się do prostych zasad sanitarnych:
– zasłanianie ust i nosa (w pomieszczeniach wspólnych- szatnia)
– mycie lub dezynfekcja rąk
– utrzymanie dystansu społecznego min. 1,5-2 m

Osoby, które nie będą stosowały się  do zaleceń nie zostaną wpuszczone do placówki.

Małgorzata Kopp
                                                                                                                                                                                                      data publikacji: 01.10.2020r.

Opinia PSSE w sprawie zawieszenia zajęć w gr Różyczki

POCZTA DO ZGŁASZANIA NIEOBECNOŚCI DZIECKA
W treści tematu   proszę wpisać: – grupę – imię i nazwisko dziecka – okres nieobecności
Nieobecność zgłaszamy najpóźniej do godz. 9:00 danego dnia.
Dane podane w temacie usprawnią odczytywanie wiadomości.

Wiadomość dla rodziców dotycząca składania wniosków o świadczenia 300+, rodzinne, fundusz alimentacyjny:

empatia2020

Prosimy o zapoznanie się z procedurą:

WEWNĘTRZNA PROCEDURA PRZEDSZKOLA

Janusz Gałus
Inspektor Ochrony Danych Przedszkola nr 200 „Gąski Balbinki”
02-495 Warszawa, ul. Balbinki 1

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły

Faber Adele, Mazlish Elaine

Okładka książkiW książce tej w sposób niezwykle osobisty, pełen życzliwości i prostoty Autorki dzielą się swoim własnym doświadczeniem oraz głęboką wiedzą na temat dylematów rodzicielskich i dziecięcych uczuć, sposobów nawiązywania współpracy, skuteczności i nieskuteczności pochwał oraz kar. Ujawniając przyczyny porażek wychowawczych i wskazując sposoby ich uniknięcia-uczą rodzicielstwa dojrzałego i satysfakcjonującego. Nowością i szczególną zaletą tego poradnika jest pokazanie jak to robić!